Neden Biz ?

Neden Atılım Halı Yıkama Fabrikası’nı Tercih Etmelisiniz.

  • Atılım Halı Yıkama halılarınızı teslim fişi karşılığında alır ve halılarınızı aldığına dair size fiş verir. Bu fiş halılarınızın garantisidir ve herhangi bir sorun durumunda bu fiş ile hakkınızı aramanız mümkündür. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde halılarınızın alındığına dair herhangi bir evrak verilmez ve halılarınızın geri gelmemesi, yırtılması, bozulması durumunda hakkınızı aramanız mümkün değildir.
  • Atılım Halı Yıkama Fabrikası’nda halılarınızı çamaşır suyu kullanmadan yıkayarak çamaşır suyunun zararlı etkilerinden korur. Onun yerine pahalı ama zararsız olan Kosla, Domestos gibi destekleyici ürünlerle uygulama yapar. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde çamaşır suyu kullanılır ve çoğu zaman halılar çamaşır suyunun etkisiyle rengini kaybetmiş, bozulmuş olarak geri gelir.
  • Atılım Halı Yıkama Fabrikası’nda Ön süpürme makinesi vardır. Halılar yıkama öncesinde süpürülür. Buna karşılı ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde halılar tozu toprağıyla direk yıkamaya girer.
  • Atılım Halı Yıkama Fabrikası’nda tam otomatik halı yıkama makinesi vardır. Halılarınız yere serilmeden, üzerine ayak basılmadan ve bir başka halının kirli suyuna temas ettirilmeden yıkanır. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde halılarınız kir ve lekelerin yumuşaması için toplanan yüzlerce halı ile birlikte akşamdan aynı havuz içinde suya basılır, sabahleyin yerlere serilir, üzerinde çizmelerle gezilerek yıkanır ki personel lavabo ihtiyacını görmeye de aynı çizmelerle gider.
  • Atılım Halı Yıkama Fabrikası’nda halılarınız kaliteli halı şampuanlarıyla, kuyu suyu kullanmadan, ön süpürme, yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden geçerek temizlenir. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde halılarınız çoğunlukla Pril gibi asit bazlı ürünlerle yıkanır ve halılarınız asidin etkileriyle ağarmış, bozulmuş olarak geri gelir.
  • Atılım Halı Yıkama Fabrikası’nda kapalı kurutma alanımız vardır. Halılarınız kapalı kurutma alanında tüm dış etkenlerden etkilenmeden kurutulur. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde halılarınız, kaldırım üzerinde, bahçe çitinde, köprü veya dere korkuluklarında, cadde kenarlarında araçların tozu dumanı eşliğinde kurutulur.
  • Atılım Halı Yıkama Fabrikası’nda toz alma ve paketleme makinesi vardır. Halılarınız paketleme öncesinde süpürülür. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde halılarınız, askıdan alındığı haliyle size teslim edilir.
  • Atılım Halı Yıkama Fabrikası’nda 50 kg lık otomatik çamaşır makinesi vardır. Yorgan, battaniye ve kanepe örtüleriniz bu makinede yıkanır. Buna karşılık ucuz fiyatla hizmet veren yerlerde yorgan ve battaniyeleriniz küvet benzeri bir tekne içinde çizmelerle çiğnenerek yıkanır.
  • Atılım Halı Yıkama Fabrikası bir aile şirketidir.

Halı Yıkatırken Macera Aramayın