Halı Yıkama Aşamaları

ÜCRETSİZ SERVİS
Halılarınızı ücretsiz servisimizle adresinizden alıp,adresinize telim ediyoruz.Atılım Halı Yıkama Fabrikası,kapınıza gelen ekiplerimiz tarafından halıların karşılığında firmamıza ait özel basılmış fiş,makbuz belge ile teslim alırlar.
HALI YIKAMA:
Fabrikamıza gelen halılarınız özelliklerine göre gruplandırılarak,Yıkama Öncesinde Yüksek güçlü vakkum makinası ile süpürülür.Halınıza uygun fırça ve şampuan seçimleri yapılarak yıkama alanına girer.

Fabrikamızda özel yıkama alanı mevcuttur.Günlük olarak temizliği yapılmaktadır.Halılarınızın daha güzel yıkanabilmesi için son model otomatik makineler kullanmaktayız.Bu makinalarla, lekelere daha çok hakim olma,yıkama süresini uzun tutma,halılarınızın kıyısına köşesine daha çok özen gösterme olanağı sunar.Halı yıkamalarımız şebeke suyu ile yapılmaktadır.Otomatik makinelerimiz yıkama aşamasında ön durulama yapmaktadır.

HALI DURULAMA SIKMA:

Sıkma Makinası bir fabrikanın olmazsa olmazıdır.Halılarınızın,daha hijyen daha temiz olması için sıkma makinası şarttır.Firmamızın,özel olarak imal ettirdiği sıkma makinamız sayesinde halılarınızı %90-95 oranında kuruma sağlanmaktadır.Aynı zamanda bu makina sayesinde halılarınızda sarı su lekeleri kalmaz.Halılarınızın her yerinin aynı anda kurumasını sağlar.Bu makinamız sayesinde yazın 8 ile 24 saat arasında,kışın 24 saat en kötü hava şartlarında 48 saatte teslim ediyoruz.
Atılım Halı Yıkama Fabrikası Türkiye’de ilk defa 24 saatte halı teslimi yapan bir firmadır. 
HALI KURUTMA:
Halılarınız,mevsimin hava şartlarına göre,yazın, yoldan tozdan uzak kurutma alanımızda,kışın fabrikamız içinde mevcut olan kapalı alanlarımızda kurutmaktayız.Halılarınız hava şartlarına göre 1 günde,en kötü hava şartlarında en geç 2 günde teslim edilmektedir.Halılarınız asla nemli,rububetli,ıslak halde teslim edilmez.%100 kuru teslim ediyoruz.
HALI PAKETLEME:
Kurumuş halılarınız paketleme masamızda bayan elemanlarımız tarafından tekrar gözden geçirilir.(Çıkmamış leke varsa o anda müdahale edilir.)Kontrol edilen halılarınız yüksek güçlü vakkum makinamız ile tekrar süpürülür,özel fırça ile yapışmış tüyler,kıllar vs.fırçalaranak temizlenir.Temiz halılar parfümlenerek özel imal edilmiş firmamız logolu özel halı poşetlerine konularak servise hazır hale getirilir.
ADRESE TESLİM:
Halılarınız hazır hale getirildiği zaman sms ile veya sizi arayarak halılarınızın teslim edileceği saat bildirilir.Belirtilen saatte teslim edilir.

Halı Yıkatırken Macera Aramayın